Versace Crystal Noir 50ml

by

Versace Crystal Noir 50ml by Versace

€51.56

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Aromāta notis

Augšējās notis: ginger

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsVersace
KategorijaFragrance
KoncentrācijaEau de Parfum
Dzimumswomen
SKUGD-3750
EAN8018365070264

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as a women's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Versace Crystal Noir 50ml?

Versace Crystal Noir 50ml no Versace atveras ar ginger. Smarža piemērota ilgstošai lietošanai — uzklājiet uz ādas pulsa punktiem (plaukstas locītava, kakls, aiz ausīm), lai aromāts saglabātos visu dienu.

Cik ilgi saglabājas Versace Crystal Noir 50ml?

Kā Eau de Parfum, Versace Crystal Noir 50ml parasti saglabājas 6–10 stundas, bieži vien arī ilgāk. Ideāla vakara vai īpašu reižu smarža.

Vai Versace Crystal Noir 50ml LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Versace produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Versace Crystal Noir 50ml uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Versace Crystal Noir 50ml ir piemērotas dāvanai?

Jā — Versace Crystal Noir 50ml no Versace ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Versace Crystal Noir 50ml Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Versace Crystal Noir 50ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos