Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml
€2.73
Pieejams | Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.
Kad lietot šo smaržu?
- Ikdienas lietošanai
- Īpašas reizes un dāvanas
Produkta informācija
| Zīmols | Rimmel London |
|---|---|
| Kategorija | Nail Care |
| Koncentrācija | Nail Polish |
| Dzimums | women |
| SKU | GD-169225 |
| EAN | 3616306894549 |
Kam šī smarža ir paredzēta
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Biežāk uzdotie jautājumi
Kā smaržo Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml?
Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml ir izsmalcināts Nail Polish no Rimmel London. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.
Cik ilgi saglabājas Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml?
Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.
Vai Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml LuminShop ir oriģināls?
Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Rimmel London produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.
Vai LuminShop piegādā Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml uz Latviju?
Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.
Vai Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml ir piemērotas dāvanai?
Jā — Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml no Rimmel London ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.
Kur nopirkt Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml Latvijā ar atlaidi?
LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Rimmel London Super Gel STEP1 016 Cerise Pop 12ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.
Kāpēc izvēlēties LuminShop?
- 100% oriģināls — no pilnvarotiem ES izplatītājiem
- Autentiskuma sertifikāts iekļauts katrā pasūtījumā
- Bezmaksas piegāde uz Latviju pasūtījumiem no €30
- Piegāde 2–5 darba dienās
- 14 dienu bezmaksas atgriešana
- Droša apmaksa: Visa, Mastercard, PayPal