Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml
by Paco Rabanne
€77.74
Pieejams | Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.
Paco Rabanne Olympea Parfum 50 ml ir intensīva, jutekliska ikoniskā Olympea aromāta interpretācija, radīta pārliecinātām sievietēm, kuras vēlas izcelt savu spēku, eleganci un unikālumu. Šī izcilā kompozīcija sākas ar bagātīgu, krēmīgu sāļās vaniļas noti, kas piešķir aromātam siltumu, jutekliskumu un tūlītēju baudu, piesaistot uzmanību jau no pirmajām mirkļiem. Sirds notīs var sajust smalkus jasmīna un apelsīnu ziedu akordus, kas pievieno ziedu dziļumu, sievišķīgu delikatesi un eleganci, līdzsvarojot bāzes intensitāti. Bāze, kas veidota uz ambra un muskusa, rada ilgtspējīgu, krēmīgu un apņemjo auru, kas paliek uz ādas daudzas stundas un izceļ valkātājas dabisko siltumu un šarmu. Paco Rabanne Olympea Parfum izceļas ar izcilu ilgmūžību un projekciju, padarot to ideāli piemērotu vakara iziešanai, īpašiem gadījumiem vai brīžiem, kad vēlaties justies īpaši pievilcīga un sievišķīga. Tās raksturs ir salduma, jutekliskuma un luksusa kombinācija, kas kopā rada neaizmirstamu auru, kas izstaro pārliecību. Eleganta pudele ar izteiksmīgu mūsdienīgu formu lieliski atspoguļo aromāta prestižo raksturu un izskatās stilīgi uz jebkura kosmētikas galdiņa, padarot Olympea Parfum par ideālu izvēli sievietēm, kas meklē intensīvu, izsmalcinātu un vilinošu aromātu.
Kad lietot šo smaržu?
- Ikdienas lietošanai
- Īpašas reizes un dāvanas
Produkta informācija
| Zīmols | Paco Rabanne |
|---|---|
| Kategorija | Fragrance |
| Koncentrācija | perfumes |
| Dzimums | women |
| SKU | 3349668627462 |
| EAN | 3349668627462 |
Kam šī smarža ir paredzēta
Catalogued as a women's fragrance · Higher concentration — typically longer wear
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle · Not a light cologne
Biežāk uzdotie jautājumi
Kā smaržo Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml?
Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml ir izsmalcināts perfumes no Paco Rabanne. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.
Cik ilgi saglabājas Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml?
Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.
Vai Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml LuminShop ir oriģināls?
Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Paco Rabanne produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.
Vai LuminShop piegādā Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml uz Latviju?
Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.
Vai Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml ir piemērotas dāvanai?
Jā — Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml no Paco Rabanne ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.
Kur nopirkt Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml Latvijā ar atlaidi?
LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Paco Rabanne Olympea Parfum 50ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.
Kāpēc izvēlēties LuminShop?
- 100% oriģināls — no pilnvarotiem ES izplatītājiem
- Autentiskuma sertifikāts iekļauts katrā pasūtījumā
- Bezmaksas piegāde uz Latviju pasūtījumiem no €30
- Piegāde 2–5 darba dienās
- 14 dienu bezmaksas atgriešana
- Droša apmaksa: Visa, Mastercard, PayPal