Lancome O Zenith Edt 100ml
by Lancome
€74.45
Pieejams | Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.
Lancôme Ô Zénith Eau de Toilette is an exceptionally energetic and refreshing fragrance created for the man who values freshness, dynamism, and elegance in a scent. This Eau de Toilette opens with sparkling citrus notes – juicy bergamot combined with distinctive, aromatic accords of grapefruit and green notes creates an energetic and light introduction, perfect for a day full of activity. At the heart of the fragrance are notes of lavender and star anise, which introduce a subtle touch of masculinity and a slightly herbal character, adding freshness and modern elegance to the composition. The base of this Eau de Toilette is built around woody and musky accords with hints of amber, giving the fragrance longevity, depth, and a pleasant, sensual finish that lingers on the skin for many hours after application. The entire composition creates a harmonious balance between freshness and intensity, making the fragrance ideal for both everyday wear and social gatherings or more formal occasions. The elegant light blue bottle reflects the fresh yet stylish character of the composition, highlighting the modern aesthetic of the Lancôme brand. Lancôme Ô Zénith Eau de Toilette is a proposal for the man seeking a dynamic, fresh fragrance with a distinctive aromatic profile – a perfume that adds energy, enhances self-confidence, and leaves a pleasant impression.
Kad lietot šo smaržu?
- Ikdienas lietošanai
- Īpašas reizes un dāvanas
Produkta informācija
| Zīmols | Lancome |
|---|---|
| Kategorija | Fragrance |
| Koncentrācija | eau de toilette |
| Dzimums | women |
| SKU | 3614274380392 |
| EAN | 3614274380392 |
Kam šī smarža ir paredzēta
Catalogued as a women's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle · Not an extrait
Biežāk uzdotie jautājumi
Kā smaržo Lancome O Zenith Edt 100ml?
Lancome O Zenith Edt 100ml ir izsmalcināts eau de toilette no Lancome. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.
Cik ilgi saglabājas Lancome O Zenith Edt 100ml?
Lancome O Zenith Edt 100ml parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.
Vai Lancome O Zenith Edt 100ml LuminShop ir oriģināls?
Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Lancome produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.
Vai LuminShop piegādā Lancome O Zenith Edt 100ml uz Latviju?
Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.
Vai Lancome O Zenith Edt 100ml ir piemērotas dāvanai?
Jā — Lancome O Zenith Edt 100ml no Lancome ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.
Kur nopirkt Lancome O Zenith Edt 100ml Latvijā ar atlaidi?
LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Lancome O Zenith Edt 100ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.
Kāpēc izvēlēties LuminShop?
- 100% oriģināls — no pilnvarotiem ES izplatītājiem
- Autentiskuma sertifikāts iekļauts katrā pasūtījumā
- Bezmaksas piegāde uz Latviju pasūtījumiem no €30
- Piegāde 2–5 darba dienās
- 14 dienu bezmaksas atgriešana
- Droša apmaksa: Visa, Mastercard, PayPal