Khadlaj Empire Regent 100ml

by

Khadlaj Empire Regent 100ml by Khadlaj

€27.22

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsKhadlaj
KategorijaFragrance
KoncentrācijaEau de Parfum
Dzimumsunisex
SKUGD-180430
EAN6291107975900

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as unisex · Eau de Parfum concentration

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Khadlaj Empire Regent 100ml?

Khadlaj Empire Regent 100ml ir izsmalcināts Eau de Parfum no Khadlaj. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.

Cik ilgi saglabājas Khadlaj Empire Regent 100ml?

Kā Eau de Parfum, Khadlaj Empire Regent 100ml parasti saglabājas 6–10 stundas, bieži vien arī ilgāk. Ideāla vakara vai īpašu reižu smarža.

Vai Khadlaj Empire Regent 100ml LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Khadlaj produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Khadlaj Empire Regent 100ml uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Khadlaj Empire Regent 100ml ir piemērotas dāvanai?

Jā — Khadlaj Empire Regent 100ml no Khadlaj ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Khadlaj Empire Regent 100ml Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Khadlaj Empire Regent 100ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos