Ferragamo Incanto Shine 30ml

by

Ferragamo Incanto Shine 30ml by Ferragamo

€20.95

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsFerragamo
KategorijaFragrance
KoncentrācijaEau de Toilette
Dzimumswomen
SKUGD-4163
EAN8032529114731

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as a women's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle · Not an extrait

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Ferragamo Incanto Shine 30ml?

Ferragamo Incanto Shine 30ml ir izsmalcināts Eau de Toilette no Ferragamo. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.

Cik ilgi saglabājas Ferragamo Incanto Shine 30ml?

Ferragamo Incanto Shine 30ml parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.

Vai Ferragamo Incanto Shine 30ml LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Ferragamo produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Ferragamo Incanto Shine 30ml uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Ferragamo Incanto Shine 30ml ir piemērotas dāvanai?

Jā — Ferragamo Incanto Shine 30ml no Ferragamo ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Ferragamo Incanto Shine 30ml Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Ferragamo Incanto Shine 30ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?