Elizabeth Arden Blue Grass 40ml

by

Elizabeth Arden Blue Grass 40ml by Elizabeth Arden

€8.67

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsElizabeth Arden
KategorijaDeodorants
KoncentrācijaDeodorant
Dzimumswomen
SKUGD-22781
EAN085805556419

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Elizabeth Arden Blue Grass 40ml?

Elizabeth Arden Blue Grass 40ml ir izsmalcināts Deodorant no Elizabeth Arden. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.

Cik ilgi saglabājas Elizabeth Arden Blue Grass 40ml?

Elizabeth Arden Blue Grass 40ml parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.

Vai Elizabeth Arden Blue Grass 40ml LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Elizabeth Arden produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Elizabeth Arden Blue Grass 40ml uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Elizabeth Arden Blue Grass 40ml ir piemērotas dāvanai?

Jā — Elizabeth Arden Blue Grass 40ml no Elizabeth Arden ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Elizabeth Arden Blue Grass 40ml Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Elizabeth Arden Blue Grass 40ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos