Electimuss Cupid's Kiss 100ml

by

Electimuss Cupid's Kiss 100ml by Electimuss

€189.55

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsElectimuss
KategorijaFragrance
KoncentrācijaPerfume
Dzimumsunisex
SKUGD-175274
EAN5060485383499

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as unisex

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Electimuss Cupid's Kiss 100ml?

Electimuss Cupid's Kiss 100ml ir izsmalcināts Perfume no Electimuss. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.

Cik ilgi saglabājas Electimuss Cupid's Kiss 100ml?

Electimuss Cupid's Kiss 100ml parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.

Vai Electimuss Cupid's Kiss 100ml LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Electimuss produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Electimuss Cupid's Kiss 100ml uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Electimuss Cupid's Kiss 100ml ir piemērotas dāvanai?

Jā — Electimuss Cupid's Kiss 100ml no Electimuss ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Electimuss Cupid's Kiss 100ml Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Electimuss Cupid's Kiss 100ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos