Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt

by

Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt by Collistar

€32.51

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Collistar koncentrētās krioterapijas pretcelulīta ķermeņa kapsulas ir koncentrēta ķermeņa kopšanas procedūra, kas piedāvāta ērti lietojamās vienreizējās kapsulās, kas paredzētas zonām, kuras skar redzamā celulīta un nevienmērīgas ādas tekstūras izskats. Produkts apvieno intensīvu pretcelulīta kopšanu ar raksturīgu dzesējošu efektu, kas sniedz ādai atsvaidzinošu sajūtu. Tās koncentrētā formula ir paredzēta īpaši jutīgām zonām, tostarp augšstilbiem, gurniem, sēžam un vēderam. Regulāra lietošana palīdz uzlabot ādas virsmas izskatu, veicināt gludāku izskatu un samazināt redzamā nevienmērīguma, kas saistīts ar celulītu, parādīšanos. Krioterapijas efekts nodrošina intensīvu dzesējošu sajūtu, pārvēršot lietošanu par atsvaidzinošu daļu no regulāras ķermeņa kopšanas rutīnas. Formula arī atbalsta stingrāku un tonizētāku izskatu, palīdzot ādai izskatīties gludākai, izsmalcinātākai un labi kopšanai. Katras kapsulas saturs ir ērti sagatavots, padarot lietošanu vieglu un precīzu, vienlaikus palīdzot saglabāt formulu aizsargātu līdz lietošanas brīdim. Uzklājiet uz tīras ādas, koncentrējoties uz zonām, kurām nepieciešama mērķtiecīga pretcelulīta kopšana. Rūpīgi izklājiet kapsulas saturu un iemasējiet ādā, izmantojot enerģiskus apļveida kustības līdz pilnīgai uzsūkšanai. Masāža papildina ķermeņa kopšanas rutīnu un palīdz vienmērīgi izplatīt formulu izvēlētajās zonās. Lai iegūtu visaptverošāku rutīnu, šo procedūru var apvien

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsCollistar
KategorijaPerfumes
Koncentrācijabody lotion
Dzimumswomen
SKU2003371407
EAN8015150010382

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt?

Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt ir izsmalcināts body lotion no Collistar. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.

Cik ilgi saglabājas Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt?

Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.

Vai Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Collistar produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt ir piemērotas dāvanai?

Jā — Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt no Collistar ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Collistar Concentrated Cryo-Action Anti-Cellulite Body Capsules 14szt Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos