Chanel No.5 35ml

by

Chanel No.5 35ml by Chanel

€80.44

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsChanel
KategorijaHair Care
KoncentrācijaHair Mist
Dzimumswomen
SKUGD-22129
EAN3145891058703

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Chanel No.5 35ml?

Chanel No.5 35ml ir izsmalcināts Hair Mist no Chanel. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.

Cik ilgi saglabājas Chanel No.5 35ml?

Chanel No.5 35ml parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.

Vai Chanel No.5 35ml LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Chanel produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Chanel No.5 35ml uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Chanel No.5 35ml ir piemērotas dāvanai?

Jā — Chanel No.5 35ml no Chanel ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Chanel No.5 35ml Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Chanel No.5 35ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos