Argos Sacred Flame 100ml

by

Argos Sacred Flame 100ml by Argos

€238.29

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Aromāta notis

Augšējās notis: ginger

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsArgos
KategorijaFragrance
KoncentrācijaEau de Parfum
Dzimumsunisex
SKUGD-183251
EAN850000808591

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as unisex · Eau de Parfum concentration

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Argos Sacred Flame 100ml?

Argos Sacred Flame 100ml no Argos atveras ar ginger. Smarža piemērota ilgstošai lietošanai — uzklājiet uz ādas pulsa punktiem (plaukstas locītava, kakls, aiz ausīm), lai aromāts saglabātos visu dienu.

Cik ilgi saglabājas Argos Sacred Flame 100ml?

Kā Eau de Parfum, Argos Sacred Flame 100ml parasti saglabājas 6–10 stundas, bieži vien arī ilgāk. Ideāla vakara vai īpašu reižu smarža.

Vai Argos Sacred Flame 100ml LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Argos produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Argos Sacred Flame 100ml uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Argos Sacred Flame 100ml ir piemērotas dāvanai?

Jā — Argos Sacred Flame 100ml no Argos ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Argos Sacred Flame 100ml Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Argos Sacred Flame 100ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?