Anfar 1950 Florella 100ml

by

Anfar 1950 Florella 100ml by Anfar 1950

€42.55

Pieejams  |  Bezmaksas piegāde pasūtījumiem no €30. Piegāde 2–5 darba dienās visā Eiropā.

Pasaule, kur smarža kļūst par stāstu, Anfar's Florella ir stāsts, kas austs no sievišķības - nevis smalks un paredzams, bet gan juteklisks, kaislīgs un drosmīgs. Tas nav tikai parfīms - tas ir manifestācija dvēselei, kas zied, kad pasaule skatās citā virzienā.

Kad lietot šo smaržu?

Produkta informācija

ZīmolsAnfar 1950
KategorijaFragrance
KoncentrācijaPerfume Extract
Dzimumswomen
SKUGD-176164
EAN6294022300130

Kam šī smarža ir paredzēta

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā smaržo Anfar 1950 Florella 100ml?

Anfar 1950 Florella 100ml ir izsmalcināts Perfume Extract no Anfar 1950. Smarža rada elegantu un neaizmirstamu iespaidu.

Cik ilgi saglabājas Anfar 1950 Florella 100ml?

Anfar 1950 Florella 100ml parasti saglabājas 4–8 stundas. Uzklājiet uz pulsa punktiem un ļaujiet ādai absorbēt — bez berzes.

Vai Anfar 1950 Florella 100ml LuminShop ir oriģināls?

Jā. LuminShop piedāvā 100% oriģinālus Anfar 1950 produktus no pilnvarotiem ES izplatītājiem. Katrs pasūtījums iekļauj oriģinālo iepakojumu, partijas koda verifikāciju un 14 dienu atgriešanas politiku. Mēs nekad nepārdodam kopijas vai viltojumus.

Vai LuminShop piegādā Anfar 1950 Florella 100ml uz Latviju?

Jā. Piegādājam uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un visām 27 ES dalībvalstīm. Mājas piegāde bezmaksas Baltijā no €30, Somijā un citur ES no €100; citādi €9.99. DPD un Omniva pakomāti Baltijā ir bezmaksas no €30, citādi €2.99. Standarta piegāde: 2–5 darba dienas.

Vai Anfar 1950 Florella 100ml ir piemērotas dāvanai?

Jā — Anfar 1950 Florella 100ml no Anfar 1950 ir iecienīta dāvanu izvēle. Iesaiņojam īpašā dāvanu kastītē pēc pieprasījuma. Pasūtiet līdz plkst. 14:00 un saņemiet rītdien.

Kur nopirkt Anfar 1950 Florella 100ml Latvijā ar atlaidi?

LuminShop ir labākā vieta, kur nopirkt Anfar 1950 Florella 100ml Latvijā — autentiskas smaržas ar garantiju, atlaides līdz 10%, bezmaksas piegāde no €30 un ātrs serviss.

Kāpēc izvēlēties LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos