Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml
€42.79
Yra sandėlyje | Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.
Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml yra kvapas, turintis 15 ml talpą. Jo kvapų piramidė susideda iš trijų etapų: viršutiniai natūralūs citrusiniai ir vaisiniai aromatai, širdies natūros, kurios išsivysto po kelių minučių su gėlių, prieskonių ir medžio akordais, ir bazinės natūros, sudarytos iš šiltų, ilgalaikių komponentų, tokių kaip muskusas, vanilė, sandalmedis ir prieskoniai. Šis kvapas puikiai tinka tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek ypatingoms progoms, pabrėždamas nešėjo stilių ir asmenybę.
Kada naudoti šiuos kvepalus?
- Kasdieniam naudojimui
- Ypatingoms progoms ir dovanoms
Gaminio informacija
| Prekės ženklas | Yves Saint Laurent |
|---|---|
| Kategorija | Perfumes |
| Koncentracija | face concealer |
| Lytis | women |
| SKU | 20084169 |
| EAN | 3614273954358 |
Kam skirta ši aromatas
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Dažnai užduodami klausimai
Kaip kvepia Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml?
Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml yra išskirtinis face concealer iš Yves Saint Laurent. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.
Kiek laiko išsilaiko Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml?
Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.
Ar Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml LuminShop yra originalus?
Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Yves Saint Laurent produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.
Ar LuminShop pristato Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml į Lietuvą?
Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.
Ar Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml tinka kaip dovana?
Taip — Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml iš Yves Saint Laurent yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.
Kur nusipirkti Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml Lietuvoje su nuolaida?
LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Yves Saint Laurent All Hours Concealer Lc1 15ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.
Kodėl verta rinktis LuminShop?
- 100% originalus — iš įgaliotų ES platintojų
- Autentiškumo sertifikatas su kiekvienu užsakymu
- Nemokamas pristatymas į Lietuvą nuo €30
- Pristatymas per 2–5 darbo dienas
- 14 dienų nemokamas grąžinimas
- Saugi mokėjimo sistema: Visa, Mastercard, PayPal