Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml

by

Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml by Xerjoff

€375.02

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasXerjoff
KategorijaFragrance
KoncentracijaEau de Parfum
Lytiswomen
SKUGD-170906
EAN8033488155421

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a women's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml?

Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml yra išskirtinis Eau de Parfum iš Xerjoff. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.

Kiek laiko išsilaiko Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml?

Kaip Eau de Parfum, Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml paprastai išsilaiko 6–10 valandų, dažnai ir ilgiau. Idealūs vakarams ir ypatingoms progoms.

Ar Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Xerjoff produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml tinka kaip dovana?

Taip — Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml iš Xerjoff yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Xerjoff XJ 17/17 Elle 100ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?