Xerjoff JTC Torino25 50ml

by

Xerjoff JTC Torino25 50ml by Xerjoff

€197.79

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kvapo natos

Viršutinės natos: ginger

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasXerjoff
KategorijaFragrance
KoncentracijaEau de Parfum
Lytisunisex
SKUGD-183339
EAN8054320904991

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as unisex · Eau de Parfum concentration

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Xerjoff JTC Torino25 50ml?

Xerjoff JTC Torino25 50ml iš Xerjoff atsiskleidžia ginger. Tepkite ant pulsavimo taškų (riešo, kaklo, už ausų), kad aromatas išsilaikytų ilgiau.

Kiek laiko išsilaiko Xerjoff JTC Torino25 50ml?

Kaip Eau de Parfum, Xerjoff JTC Torino25 50ml paprastai išsilaiko 6–10 valandų, dažnai ir ilgiau. Idealūs vakarams ir ypatingoms progoms.

Ar Xerjoff JTC Torino25 50ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Xerjoff produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Xerjoff JTC Torino25 50ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Xerjoff JTC Torino25 50ml tinka kaip dovana?

Taip — Xerjoff JTC Torino25 50ml iš Xerjoff yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Xerjoff JTC Torino25 50ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Xerjoff JTC Torino25 50ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?