Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml

by

Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml by Shiseido

€60.64

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasShiseido
KategorijaPerfumes
Koncentracijaface serum
Lytismen
SKU2003371720
EAN768614228455

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a men's fragrance

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml?

Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml yra išskirtinis face serum iš Shiseido. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.

Kiek laiko išsilaiko Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml?

Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.

Ar Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Shiseido produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml tinka kaip dovana?

Taip — Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml iš Shiseido yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Shiseido Men Ultimune Power Infusing Serum 50ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos