Sensai Total Finish Compact 25 11g

by

Sensai Total Finish Compact 25 11g by Sensai

€73.49

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Sensai Total Finish Compact 25 11g yra kvapas. Jo kvapų piramidė susideda iš trijų etapų: viršutiniai natų akordai pasižymi subtiliais citrusiniais ir vaisiniais aromatais, širdies natose po kelių minučių atsiskleidžia gėlių, prieskonių ir medienos akordai, o bazinės natose dominuoja šilti, ilgai išliekantys komponentai, tokie kaip muskusas, vanilė, sandalmedis ir prieskoniai. Šis kvapas puikiai tinka tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek ypatingoms progoms, pabrėždamas nešėjo stilių ir asmenybę.

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasSensai
KategorijaMakeup
Koncentracijapowder
Lytiswomen
SKU4973167907610
EAN4973167907610

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Sensai Total Finish Compact 25 11g?

Sensai Total Finish Compact 25 11g yra išskirtinis powder iš Sensai. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.

Kiek laiko išsilaiko Sensai Total Finish Compact 25 11g?

Sensai Total Finish Compact 25 11g paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.

Ar Sensai Total Finish Compact 25 11g LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Sensai produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Sensai Total Finish Compact 25 11g į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Sensai Total Finish Compact 25 11g tinka kaip dovana?

Taip — Sensai Total Finish Compact 25 11g iš Sensai yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Sensai Total Finish Compact 25 11g Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Sensai Total Finish Compact 25 11g Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos