Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml

by

Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml by Riiffs

€21.20

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kvapo natos

Širdies natos: cinnamon

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasRiiffs
KategorijaFragrance
KoncentracijaEau de Parfum
Lytisunisex
SKUGD-181318
EAN6290171073635

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as unisex · Eau de Parfum concentration

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml?

Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml iš Riiffs atsiskleidžia , širdis: cinnamon. Tepkite ant pulsavimo taškų (riešo, kaklo, už ausų), kad aromatas išsilaikytų ilgiau.

Kiek laiko išsilaiko Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml?

Kaip Eau de Parfum, Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml paprastai išsilaiko 6–10 valandų, dažnai ir ilgiau. Idealūs vakarams ir ypatingoms progoms.

Ar Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Riiffs produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml tinka kaip dovana?

Taip — Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml iš Riiffs yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Riiffs Goodness Oud Purple Wave 100ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos