Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml
by Purito
€21.58
Yra sandėlyje | Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.
Kada naudoti šiuos kvepalus?
- Kasdieniam naudojimui
- Ypatingoms progoms ir dovanoms
Gaminio informacija
| Prekės ženklas | Purito |
|---|---|
| Kategorija | Skincare - Face |
| Koncentracija | Skin Serum |
| Lytis | unisex |
| SKU | GD-178471 |
| EAN | 8809563100316 |
Kam skirta ši aromatas
Catalogued as unisex
Dažnai užduodami klausimai
Kaip kvepia Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml?
Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml yra išskirtinis Skin Serum iš Purito. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.
Kiek laiko išsilaiko Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml?
Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.
Ar Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml LuminShop yra originalus?
Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Purito produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.
Ar LuminShop pristato Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml į Lietuvą?
Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.
Ar Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml tinka kaip dovana?
Taip — Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml iš Purito yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.
Kur nusipirkti Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml Lietuvoje su nuolaida?
LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented 60ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.
Kodėl verta rinktis LuminShop?
- 100% originalus — iš įgaliotų ES platintojų
- Autentiškumo sertifikatas su kiekvienu užsakymu
- Nemokamas pristatymas į Lietuvą nuo €30
- Pristatymas per 2–5 darbo dienas
- 14 dienų nemokamas grąžinimas
- Saugi mokėjimo sistema: Visa, Mastercard, PayPal