Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml

by

Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml by Parfums de Marly

€302.77

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasParfums de Marly
KategorijaFragrance
KoncentracijaPerfume
Lytiswomen
SKUGD-177245
EAN3700578505767

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml?

Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml yra išskirtinis Perfume iš Parfums de Marly. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.

Kiek laiko išsilaiko Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml?

Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.

Ar Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Parfums de Marly produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml tinka kaip dovana?

Taip — Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml iš Parfums de Marly yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Parfums de Marly Valaya Exclusif 75ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?