Parfums de Marly Perseus 125ml

by

Parfums de Marly Perseus 125ml by Parfums de Marly

€233.43

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasParfums de Marly
KategorijaFragrance
KoncentracijaEau de Parfum
Lytismen
SKUGD-165167
EAN3700578502919

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a men's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Parfums de Marly Perseus 125ml?

Parfums de Marly Perseus 125ml yra išskirtinis Eau de Parfum iš Parfums de Marly. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.

Kiek laiko išsilaiko Parfums de Marly Perseus 125ml?

Kaip Eau de Parfum, Parfums de Marly Perseus 125ml paprastai išsilaiko 6–10 valandų, dažnai ir ilgiau. Idealūs vakarams ir ypatingoms progoms.

Ar Parfums de Marly Perseus 125ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Parfums de Marly produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Parfums de Marly Perseus 125ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Parfums de Marly Perseus 125ml tinka kaip dovana?

Taip — Parfums de Marly Perseus 125ml iš Parfums de Marly yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Parfums de Marly Perseus 125ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Parfums de Marly Perseus 125ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos