Marc Ecko Ecko 100ml

by

Marc Ecko Ecko 100ml by Marc Ecko

€24.76

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kvapo natos

Viršutinės natos: ginger

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasMarc Ecko
KategorijaFragrance
KoncentracijaEau de Toilette
Lytismen
SKUGD-33634
EAN608940540800

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a men's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle · Not an extrait

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Marc Ecko Ecko 100ml?

Marc Ecko Ecko 100ml iš Marc Ecko atsiskleidžia ginger. Tepkite ant pulsavimo taškų (riešo, kaklo, už ausų), kad aromatas išsilaikytų ilgiau.

Kiek laiko išsilaiko Marc Ecko Ecko 100ml?

Marc Ecko Ecko 100ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.

Ar Marc Ecko Ecko 100ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Marc Ecko produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Marc Ecko Ecko 100ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Marc Ecko Ecko 100ml tinka kaip dovana?

Taip — Marc Ecko Ecko 100ml iš Marc Ecko yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Marc Ecko Ecko 100ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Marc Ecko Ecko 100ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?