Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g
€21.20
Yra sandėlyje | Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.
MAC Lipglazer Glossy Liner Lady Danger – tai aukštos kokybės blizgus lūpų pieštukas, kuris sujungia drąsią spalvą, tikslų apibrėžimą ir spindintį, aukštą blizgesį. Įkvėptas ikoniško Lady Danger atspalvio, šis ryškus oranžinis-raudonas tonas akimirksniu pagyvina lūpas, suteikdamas įspūdingą spalvą ir laikinas eleganciją, todėl puikiai tinka tiek glamūringam vakariniam makiažui, tiek pasitikėjimą skatinančioms dienos išvaizdoms. Lygus, kreminis formulė lengvai slysta per lūpas, suteikdama turtingą, tolygų pigmentą ir tikslų apibrėžimą kiekvienu naudojimu. Jos novatoriškas blizgus paviršius pabrėžia natūralią lūpų formą, sukuriant pilnesnių ir trimatės išvaizdos lūpų efektą, tuo pačiu išlaikant lengvą ir patogią jausmą. Praturtinta kondicionuojančiomis medžiagomis, formulė padeda išlaikyti lūpas minkštas, glotnias ir drėgnas viso dėvėjimo metu, nesukeliant sausumo ar sunkumo pojūčio. Naudokite jį vieną, kad sukurtumėte drąsų blizgų lūpų įvaizdį, arba kaip pagrindą po lūpų dažais ar blizgiu, kad sustiprintumėte spalvą, pagerintumėte apibrėžimą ir sumažintumėte plūdrumą. Ši elegantiška pieštuko forma leidžia greitai ir tiksliai užtepti tiek namuose, tiek kelyje. MAC Lipglazer Glossy Liner Lady Danger yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško modernios lūpų pieštuko, kuris suteikia ryškią spalvą, spindinčią blizgesį ir nepriek
Kada naudoti šiuos kvepalus?
- Kasdieniam naudojimui
- Ypatingoms progoms ir dovanoms
Gaminio informacija
| Prekės ženklas | MAC Cosmetics |
|---|---|
| Kategorija | Makeup |
| Koncentracija | lipliner |
| Lytis | women |
| SKU | 773602750870 |
| EAN | 773602750870 |
Kam skirta ši aromatas
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Dažnai užduodami klausimai
Kaip kvepia Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g?
Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g yra išskirtinis lipliner iš MAC Cosmetics. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.
Kiek laiko išsilaiko Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g?
Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.
Ar Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g LuminShop yra originalus?
Taip. LuminShop siūlo 100% originalius MAC Cosmetics produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.
Ar LuminShop pristato Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g į Lietuvą?
Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.
Ar Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g tinka kaip dovana?
Taip — Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g iš MAC Cosmetics yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.
Kur nusipirkti Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g Lietuvoje su nuolaida?
LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Mac Lipglazer Glossy Liner Lady Danger 0,25g Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.
Kodėl verta rinktis LuminShop?
- 100% originalus — iš įgaliotų ES platintojų
- Autentiškumo sertifikatas su kiekvienu užsakymu
- Nemokamas pristatymas į Lietuvą nuo €30
- Pristatymas per 2–5 darbo dienas
- 14 dienų nemokamas grąžinimas
- Saugi mokėjimo sistema: Visa, Mastercard, PayPal