Loewe 7 Elixir 50ml

by

Loewe 7 Elixir 50ml by Loewe

€123.67

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasLoewe
KategorijaFragrance
KoncentracijaEau de Parfum
Lytismen
SKUGD-177460
EAN8426017080828

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a men's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Loewe 7 Elixir 50ml?

Loewe 7 Elixir 50ml yra išskirtinis Eau de Parfum iš Loewe. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.

Kiek laiko išsilaiko Loewe 7 Elixir 50ml?

Kaip Eau de Parfum, Loewe 7 Elixir 50ml paprastai išsilaiko 6–10 valandų, dažnai ir ilgiau. Idealūs vakarams ir ypatingoms progoms.

Ar Loewe 7 Elixir 50ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Loewe produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Loewe 7 Elixir 50ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Loewe 7 Elixir 50ml tinka kaip dovana?

Taip — Loewe 7 Elixir 50ml iš Loewe yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Loewe 7 Elixir 50ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Loewe 7 Elixir 50ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?