Lattafa Yara Moi 300ml

by

Lattafa Yara Moi 300ml by Lattafa

€5.63

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kvapo natos

Viršutinės natos: pear

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasLattafa
KategorijaHome Fragrance
KoncentracijaHousing Spray and Diffuser
Lytiswomen
SKUGD-180737
EAN6290360597966

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Lattafa Yara Moi 300ml?

Lattafa Yara Moi 300ml iš Lattafa atsiskleidžia pear. Tepkite ant pulsavimo taškų (riešo, kaklo, už ausų), kad aromatas išsilaikytų ilgiau.

Kiek laiko išsilaiko Lattafa Yara Moi 300ml?

Lattafa Yara Moi 300ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.

Ar Lattafa Yara Moi 300ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Lattafa produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Lattafa Yara Moi 300ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Lattafa Yara Moi 300ml tinka kaip dovana?

Taip — Lattafa Yara Moi 300ml iš Lattafa yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Lattafa Yara Moi 300ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Lattafa Yara Moi 300ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos