Kenneth Cole Serenity 100ml
by Kenneth Cole
€33.56
Yra sandėlyje | Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.
Kada naudoti šiuos kvepalus?
- Kasdieniam naudojimui
- Ypatingoms progoms ir dovanoms
Gaminio informacija
| Prekės ženklas | Kenneth Cole |
|---|---|
| Kategorija | Fragrance |
| Koncentracija | Eau de Toilette |
| Lytis | unisex |
| SKU | GD-179817 |
| EAN | 608940577608 |
Kam skirta ši aromatas
Catalogued as unisex · Lighter concentration — typically daytime wear
Who it is not: Not an extrait
Dažnai užduodami klausimai
Kaip kvepia Kenneth Cole Serenity 100ml?
Kenneth Cole Serenity 100ml yra išskirtinis Eau de Toilette iš Kenneth Cole. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.
Kiek laiko išsilaiko Kenneth Cole Serenity 100ml?
Kenneth Cole Serenity 100ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.
Ar Kenneth Cole Serenity 100ml LuminShop yra originalus?
Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Kenneth Cole produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.
Ar LuminShop pristato Kenneth Cole Serenity 100ml į Lietuvą?
Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.
Ar Kenneth Cole Serenity 100ml tinka kaip dovana?
Taip — Kenneth Cole Serenity 100ml iš Kenneth Cole yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.
Kur nusipirkti Kenneth Cole Serenity 100ml Lietuvoje su nuolaida?
LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Kenneth Cole Serenity 100ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.
Kodėl verta rinktis LuminShop?
- 100% originalus — iš įgaliotų ES platintojų
- Autentiškumo sertifikatas su kiekvienu užsakymu
- Nemokamas pristatymas į Lietuvą nuo €30
- Pristatymas per 2–5 darbo dienas
- 14 dienų nemokamas grąžinimas
- Saugi mokėjimo sistema: Visa, Mastercard, PayPal