Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml

by

Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml by Fanola

€10.14

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasFanola
KategorijaHair Care
KoncentracijaWaves Styling
Lytiswomen
SKUGD-159422
EAN8008277765358

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml?

Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml yra išskirtinis Waves Styling iš Fanola. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.

Kiek laiko išsilaiko Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml?

Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.

Ar Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Fanola produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml tinka kaip dovana?

Taip — Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml iš Fanola yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Fanola Fan Touch Feel The Control 200ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos