Dunhill Desire 100ml

by

Dunhill Desire 100ml by Dunhill

€30.66

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kvapo natos

Viršutinės natos: lemon

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasDunhill
KategorijaFragrance
KoncentracijaEau de Toilette
Lytismen
SKUGD-1303
EAN085715801067

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a men's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle · Not an extrait

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Dunhill Desire 100ml?

Dunhill Desire 100ml iš Dunhill atsiskleidžia lemon. Tepkite ant pulsavimo taškų (riešo, kaklo, už ausų), kad aromatas išsilaikytų ilgiau.

Kiek laiko išsilaiko Dunhill Desire 100ml?

Dunhill Desire 100ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.

Ar Dunhill Desire 100ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Dunhill produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Dunhill Desire 100ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Dunhill Desire 100ml tinka kaip dovana?

Taip — Dunhill Desire 100ml iš Dunhill yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Dunhill Desire 100ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Dunhill Desire 100ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos