Caron Yatagan 125ml
by Caron
€63.08
Yra sandėlyje | Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.
Kada naudoti šiuos kvepalus?
- Kasdieniam naudojimui
- Ypatingoms progoms ir dovanoms
Gaminio informacija
| Prekės ženklas | Caron |
|---|---|
| Kategorija | Fragrance |
| Koncentracija | Eau de Toilette |
| Lytis | men |
| SKU | GD-43476 |
| EAN | 3387952112805 |
Kam skirta ši aromatas
Catalogued as a men's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear
Who it is not: Not listed as a women's-only bottle · Not an extrait
Dažnai užduodami klausimai
Kaip kvepia Caron Yatagan 125ml?
Caron Yatagan 125ml yra išskirtinis Eau de Toilette iš Caron. Kvepalai sukuria elegantišką ir įsimintiną įspūdį.
Kiek laiko išsilaiko Caron Yatagan 125ml?
Caron Yatagan 125ml paprastai išsilaiko 4–8 valandas. Tepkite ant pulsavimo taškų ir leiskite odai absorbuoti — netriūkite.
Ar Caron Yatagan 125ml LuminShop yra originalus?
Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Caron produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.
Ar LuminShop pristato Caron Yatagan 125ml į Lietuvą?
Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.
Ar Caron Yatagan 125ml tinka kaip dovana?
Taip — Caron Yatagan 125ml iš Caron yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.
Kur nusipirkti Caron Yatagan 125ml Lietuvoje su nuolaida?
LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Caron Yatagan 125ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.
Kodėl verta rinktis LuminShop?
- 100% originalus — iš įgaliotų ES platintojų
- Autentiškumo sertifikatas su kiekvienu užsakymu
- Nemokamas pristatymas į Lietuvą nuo €30
- Pristatymas per 2–5 darbo dienas
- 14 dienų nemokamas grąžinimas
- Saugi mokėjimo sistema: Visa, Mastercard, PayPal