Afnan Delicious Bouquet 80ml

by

Afnan Delicious Bouquet 80ml by Afnan

€34.07

Yra sandėlyje  |  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo €30. Pristatymas per 2–5 darbo dienas visoje Europoje.

Kvapo natos

Viršutinės natos: lemon

Kada naudoti šiuos kvepalus?

Gaminio informacija

Prekės ženklasAfnan
KategorijaFragrance
KoncentracijaEau de Parfum
Lytiswomen
SKUGD-174681
EAN6290171075752

Kam skirta ši aromatas

Catalogued as a women's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Dažnai užduodami klausimai

Kaip kvepia Afnan Delicious Bouquet 80ml?

Afnan Delicious Bouquet 80ml iš Afnan atsiskleidžia lemon. Tepkite ant pulsavimo taškų (riešo, kaklo, už ausų), kad aromatas išsilaikytų ilgiau.

Kiek laiko išsilaiko Afnan Delicious Bouquet 80ml?

Kaip Eau de Parfum, Afnan Delicious Bouquet 80ml paprastai išsilaiko 6–10 valandų, dažnai ir ilgiau. Idealūs vakarams ir ypatingoms progoms.

Ar Afnan Delicious Bouquet 80ml LuminShop yra originalus?

Taip. LuminShop siūlo 100% originalius Afnan produktus iš įgaliotų ES platintojų. Kiekvienam užsakymui priklauso originalus pakuotė, partijos kodo verifikacija ir 14 dienų grąžinimo politika. Niekada neparduodame kopijų ar padirbinių.

Ar LuminShop pristato Afnan Delicious Bouquet 80ml į Lietuvą?

Taip. Pristatome į Lietuvą, Latviją, Estiją ir visas 27 ES valstybes nares. Pristatymas į namus nemokamas Baltijos šalyse nuo €30, Suomijoje ir kitur ES nuo €100; kitu atveju €9.99. DPD ir Omniva paštomatai nemokami nuo €30, kitu atveju €2.99. Standartinis pristatymas: 2–5 darbo dienos.

Ar Afnan Delicious Bouquet 80ml tinka kaip dovana?

Taip — Afnan Delicious Bouquet 80ml iš Afnan yra mėgstama dovanų idėja. Supakuojame specialioje dovanų dėžutėje pagal pageidavimą. Užsisakykite iki 14:00 val. ir gaukite rytoj.

Kur nusipirkti Afnan Delicious Bouquet 80ml Lietuvoje su nuolaida?

LuminShop yra geriausia vieta nusipirkti Afnan Delicious Bouquet 80ml Lietuvoje — originalūs kvepalai su garantija, nuolaidos iki 10%, nemokamas pristatymas nuo €30 ir greitas aptarnavimas.

Kodėl verta rinktis LuminShop?