Zimaya Noor Oud 100ml

by

Zimaya Noor Oud 100ml by Zimaya

€23.03

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiZimaya
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Parfum
Sukupuoliunisex
SKUGD-160923
EAN6290171073642

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as unisex · Eau de Parfum concentration

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Zimaya Noor Oud 100ml tuoksuu?

Zimaya Noor Oud 100ml on tyylikäs Eau de Parfum merkiltä Zimaya. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Zimaya Noor Oud 100ml kestää?

Eau de Parfum:nä Zimaya Noor Oud 100ml kestää yleensä 6–10 tuntia, usein kauemminkin. Ihanteellinen iltatilaisuuksiin.

Onko Zimaya Noor Oud 100ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Zimaya-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Zimaya Noor Oud 100ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Zimaya Noor Oud 100ml lahjaksi?

Kyllä — Zimaya Noor Oud 100ml merkiltä Zimaya on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Zimaya Noor Oud 100ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Zimaya Noor Oud 100ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?