Wella Professionals SP Hydrate 400ml

by

Wella Professionals SP Hydrate 400ml by Wella Professionals

€20.82

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiWella Professionals
KategoriaHair Care
KonsentraatioHair Mask
Sukupuoliwomen
SKUGD-28558
EAN4015600082918

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Wella Professionals SP Hydrate 400ml tuoksuu?

Wella Professionals SP Hydrate 400ml on tyylikäs Hair Mask merkiltä Wella Professionals. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Wella Professionals SP Hydrate 400ml kestää?

Wella Professionals SP Hydrate 400ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko Wella Professionals SP Hydrate 400ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Wella Professionals-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Wella Professionals SP Hydrate 400ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Wella Professionals SP Hydrate 400ml lahjaksi?

Kyllä — Wella Professionals SP Hydrate 400ml merkiltä Wella Professionals on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Wella Professionals SP Hydrate 400ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Wella Professionals SP Hydrate 400ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos