Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml
by Sisley
€34.40
Saatavilla | Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.
Milloin käyttää tätä hajuvettä?
- Päivittäiseen käyttöön
- Erityistilaisuuksiin ja lahjaksi
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | Sisley |
|---|---|
| Kategoria | Makeup |
| Konsentraatio | Eye Shadow |
| Sukupuoli | women |
| SKU | GD-141288 |
| EAN | 3473311867025 |
Kenelle tämä tuoksu sopii
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Usein kysytyt kysymykset
Miltä Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml tuoksuu?
Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml on tyylikäs Eye Shadow merkiltä Sisley. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.
Kuinka kauan Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml kestää?
Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.
Onko Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml LuminShopissa aito?
Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Sisley-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.
Toimittaako LuminShop Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml:n Suomeen?
Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.
Sopiiko Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml lahjaksi?
Kyllä — Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml merkiltä Sisley on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.
Mistä ostaa Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml Suomesta edullisesti?
LuminShop on paras paikka ostaa Sisley Ombre Éclat Liquide 2 Copper 6,5ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.
Miksi valita LuminShop?
- 100% aito — valtuutetuilta EU-jakelijoilta
- Aitoustodistus jokaisen tilauksen mukana
- Ilmainen toimitus Suomeen tilauksille yli €100
- Toimitus 3–5 arkipäivässä
- 14 päivän ilmainen palautus
- Turvallinen maksaminen: Visa, Mastercard, PayPal