REF Ocean Mist N°303 175ml

by

REF Ocean Mist N°303 175ml by REF

€19.06

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiREF
KategoriaHair Care
KonsentraatioFor Definition and Hair Styling
Sukupuoliunisex
SKUGD-172786
EAN7350016784870

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as unisex

Usein kysytyt kysymykset

Miltä REF Ocean Mist N°303 175ml tuoksuu?

REF Ocean Mist N°303 175ml on tyylikäs For Definition and Hair Styling merkiltä REF. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan REF Ocean Mist N°303 175ml kestää?

REF Ocean Mist N°303 175ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko REF Ocean Mist N°303 175ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja REF-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop REF Ocean Mist N°303 175ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko REF Ocean Mist N°303 175ml lahjaksi?

Kyllä — REF Ocean Mist N°303 175ml merkiltä REF on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa REF Ocean Mist N°303 175ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa REF Ocean Mist N°303 175ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos