Privezarah Oud Highness 80ml

by

Privezarah Oud Highness 80ml by Privezarah

€22.07

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiPrivezarah
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Parfum
Sukupuoliwomen
SKUGD-169747
EAN3354224271102

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as a women's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Privezarah Oud Highness 80ml tuoksuu?

Privezarah Oud Highness 80ml on tyylikäs Eau de Parfum merkiltä Privezarah. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Privezarah Oud Highness 80ml kestää?

Eau de Parfum:nä Privezarah Oud Highness 80ml kestää yleensä 6–10 tuntia, usein kauemminkin. Ihanteellinen iltatilaisuuksiin.

Onko Privezarah Oud Highness 80ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Privezarah-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Privezarah Oud Highness 80ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Privezarah Oud Highness 80ml lahjaksi?

Kyllä — Privezarah Oud Highness 80ml merkiltä Privezarah on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Privezarah Oud Highness 80ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Privezarah Oud Highness 80ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos