Molinard Nirmala 75ml

by

Molinard Nirmala 75ml by Molinard

€58.97

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiMolinard
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Parfum
Sukupuoliwomen
SKUGD-100306
EAN3305400140019

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as a women's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Molinard Nirmala 75ml tuoksuu?

Molinard Nirmala 75ml on tyylikäs Eau de Parfum merkiltä Molinard. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Molinard Nirmala 75ml kestää?

Eau de Parfum:nä Molinard Nirmala 75ml kestää yleensä 6–10 tuntia, usein kauemminkin. Ihanteellinen iltatilaisuuksiin.

Onko Molinard Nirmala 75ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Molinard-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Molinard Nirmala 75ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Molinard Nirmala 75ml lahjaksi?

Kyllä — Molinard Nirmala 75ml merkiltä Molinard on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Molinard Nirmala 75ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Molinard Nirmala 75ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos