Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml

by

Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml by Milk Shake

€20.62

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiMilk Shake
KategoriaHair Care
KonsentraatioHair Smoothing
Sukupuoliunisex
SKUGD-183650
EAN8032274051763

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as unisex

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml tuoksuu?

Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml on tyylikäs Hair Smoothing merkiltä Milk Shake. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml kestää?

Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Milk Shake-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml lahjaksi?

Kyllä — Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml merkiltä Milk Shake on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Milk Shake No Frizz Glistening Spray 100ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos