Lattafa Mahasin Crystal 200ml

by

Lattafa Mahasin Crystal 200ml by Lattafa

€5.29

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiLattafa
KategoriaDeodorants
KonsentraatioDeodorant
Sukupuoliwomen
SKUGD-178093
EAN6291106061840

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as a women's fragrance

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Lattafa Mahasin Crystal 200ml tuoksuu?

Lattafa Mahasin Crystal 200ml on tyylikäs Deodorant merkiltä Lattafa. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Lattafa Mahasin Crystal 200ml kestää?

Lattafa Mahasin Crystal 200ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko Lattafa Mahasin Crystal 200ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Lattafa-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Lattafa Mahasin Crystal 200ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Lattafa Mahasin Crystal 200ml lahjaksi?

Kyllä — Lattafa Mahasin Crystal 200ml merkiltä Lattafa on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Lattafa Mahasin Crystal 200ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Lattafa Mahasin Crystal 200ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos