La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml
by La Prairie
€339.64
Saatavilla | Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.
Milloin käyttää tätä hajuvettä?
- Päivittäiseen käyttöön
- Erityistilaisuuksiin ja lahjaksi
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | La Prairie |
|---|---|
| Kategoria | Skincare - Face |
| Konsentraatio | Eye Cream |
| Sukupuoli | women |
| SKU | GD-109658 |
| EAN | 7611773081559 |
Kenelle tämä tuoksu sopii
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Usein kysytyt kysymykset
Miltä La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml tuoksuu?
La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml on tyylikäs Eye Cream merkiltä La Prairie. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.
Kuinka kauan La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml kestää?
La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.
Onko La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml LuminShopissa aito?
Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja La Prairie-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.
Toimittaako LuminShop La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml:n Suomeen?
Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.
Sopiiko La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml lahjaksi?
Kyllä — La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml merkiltä La Prairie on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.
Mistä ostaa La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml Suomesta edullisesti?
LuminShop on paras paikka ostaa La Prairie Skin Caviar Luxe 20ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.
Miksi valita LuminShop?
- 100% aito — valtuutetuilta EU-jakelijoilta
- Aitoustodistus jokaisen tilauksen mukana
- Ilmainen toimitus Suomeen tilauksille yli €100
- Toimitus 3–5 arkipäivässä
- 14 päivän ilmainen palautus
- Turvallinen maksaminen: Visa, Mastercard, PayPal