Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml
by Kanebo
€51.63
Saatavilla | Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.
Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG205 Brown Beige SPF10 on ylellinen valoa heijastava meikkivoide, joka auttaa saavuttamaan täydellisesti tasoitetun, yhtenäisen ja hehkuvan ihon. Se on suunniteltu ihmisille, jotka arvostavat eleganttia meikkiä ja poikkeuksellista käyttömukavuutta, yhdistäen kaunistavat ja ihonhoitotuotteet, tarjoten luonnollisen ja säihkeän lopputuloksen. Sävy RG205 Brown Beige on kehitetty keskikokoisille ja syvemmille ihonsävyille, tarjoten harmonisen yhteensopivuuden ja luonnollisen vaikutelman. Silkkinen koostumus levittyy helposti iholle, luoden kevyen ja mukautuvan meikkikerroksen. Meikkivoide auttaa tasoittamaan ihon sävyä, visuaalisesti silottamaan sen pintaa ja antamaan sille terveen, raikkaan ilmeen. Sen valoa heijastavat ominaisuudet antavat iholle hienovaraisen hehkun, joka korostaa luonnollista kauneutta ja saa kasvot näyttämään levänneiltä ja säihkeiltä. Tuote sulautuu kauniisti ihoon, jättäen elegantin hehkuvan pinnan ilman naamioefektiä. Koostumus on rikastettu SPF10:llä, tarjoten päivittäistä suojaa auringolta. Sen mukava tekstuuri tekee meikkivoiteesta täydellisen sekä päivittäiseen meikkiin että erityisiin tilaisuuksiin, jotka vaativat virheetöntä ilmettä. Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG205 Brown Beige SPF10 on ihanteellinen valinta ihmisille, jotka etsivät ylellistä meikkivoidetta, joka auttaa saavuttamaan säihkeän, tasaisen ja luonnollisen näköisen ihon samalla korostaen sen tervettä hehkua ja eleganssia.
Milloin käyttää tätä hajuvettä?
- Päivittäiseen käyttöön
- Erityistilaisuuksiin ja lahjaksi
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | Kanebo |
|---|---|
| Kategoria | Perfumes |
| Konsentraatio | foundation |
| Sukupuoli | women |
| SKU | 2003370121 |
| EAN | 4973167593585 |
Kenelle tämä tuoksu sopii
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Usein kysytyt kysymykset
Miltä Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml tuoksuu?
Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml on tyylikäs foundation merkiltä Kanebo. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.
Kuinka kauan Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml kestää?
Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.
Onko Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml LuminShopissa aito?
Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Kanebo-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.
Toimittaako LuminShop Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml:n Suomeen?
Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.
Sopiiko Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml lahjaksi?
Kyllä — Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml merkiltä Kanebo on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.
Mistä ostaa Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml Suomesta edullisesti?
LuminShop on paras paikka ostaa Kanebo Sensai Radiant Glow Foundation RG 205 SPF10 Brown Beige 30ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.
Miksi valita LuminShop?
- 100% aito — valtuutetuilta EU-jakelijoilta
- Aitoustodistus jokaisen tilauksen mukana
- Ilmainen toimitus Suomeen tilauksille yli €100
- Toimitus 3–5 arkipäivässä
- 14 päivän ilmainen palautus
- Turvallinen maksaminen: Visa, Mastercard, PayPal