HUGO BOSS Hugo Superman 125ml

by

HUGO BOSS Hugo Superman 125ml by Hugo Boss

€41.94

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiHugo Boss
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Parfum
Sukupuolimen
SKUGD-182992
EAN3616305265661

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as a men's fragrance · Eau de Parfum concentration

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle

Usein kysytyt kysymykset

Miltä HUGO BOSS Hugo Superman 125ml tuoksuu?

HUGO BOSS Hugo Superman 125ml on tyylikäs Eau de Parfum merkiltä Hugo Boss. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan HUGO BOSS Hugo Superman 125ml kestää?

Eau de Parfum:nä HUGO BOSS Hugo Superman 125ml kestää yleensä 6–10 tuntia, usein kauemminkin. Ihanteellinen iltatilaisuuksiin.

Onko HUGO BOSS Hugo Superman 125ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Hugo Boss-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop HUGO BOSS Hugo Superman 125ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko HUGO BOSS Hugo Superman 125ml lahjaksi?

Kyllä — HUGO BOSS Hugo Superman 125ml merkiltä Hugo Boss on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa HUGO BOSS Hugo Superman 125ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa HUGO BOSS Hugo Superman 125ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos