Givenchy Gentleman Society 75g
by Givenchy
€31.93
Saatavilla | Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.
Milloin käyttää tätä hajuvettä?
- Päivittäiseen käyttöön
- Erityistilaisuuksiin ja lahjaksi
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | Givenchy |
|---|---|
| Kategoria | Deodorants |
| Konsentraatio | Deodorant |
| Sukupuoli | men |
| SKU | GD-173398 |
| EAN | 3274872450646 |
Kenelle tämä tuoksu sopii
Catalogued as a men's fragrance
Who it is not: Not listed as a women's-only bottle
Usein kysytyt kysymykset
Miltä Givenchy Gentleman Society 75g tuoksuu?
Givenchy Gentleman Society 75g on tyylikäs Deodorant merkiltä Givenchy. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.
Kuinka kauan Givenchy Gentleman Society 75g kestää?
Givenchy Gentleman Society 75g kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.
Onko Givenchy Gentleman Society 75g LuminShopissa aito?
Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Givenchy-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.
Toimittaako LuminShop Givenchy Gentleman Society 75g:n Suomeen?
Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.
Sopiiko Givenchy Gentleman Society 75g lahjaksi?
Kyllä — Givenchy Gentleman Society 75g merkiltä Givenchy on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.
Mistä ostaa Givenchy Gentleman Society 75g Suomesta edullisesti?
LuminShop on paras paikka ostaa Givenchy Gentleman Society 75g Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.
Miksi valita LuminShop?
- 100% aito — valtuutetuilta EU-jakelijoilta
- Aitoustodistus jokaisen tilauksen mukana
- Ilmainen toimitus Suomeen tilauksille yli €100
- Toimitus 3–5 arkipäivässä
- 14 päivän ilmainen palautus
- Turvallinen maksaminen: Visa, Mastercard, PayPal