F1 Race Collection Overtake 320 75ml

by

F1 Race Collection Overtake 320 75ml by F1

€32.71

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Hajuvesien nuotit

Ylänuotit: cinnamon

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiF1
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Toilette
Sukupuoliunisex
SKUGD-175111
EAN5050456998593

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as unisex · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not an extrait

Usein kysytyt kysymykset

Miltä F1 Race Collection Overtake 320 75ml tuoksuu?

F1 Race Collection Overtake 320 75ml merkiltä F1 avautuu cinnamon. Levitä pulssipisteisiin (ranne, kaula, korvien taakse) parhaan keston saavuttamiseksi.

Kuinka kauan F1 Race Collection Overtake 320 75ml kestää?

F1 Race Collection Overtake 320 75ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko F1 Race Collection Overtake 320 75ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja F1-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop F1 Race Collection Overtake 320 75ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko F1 Race Collection Overtake 320 75ml lahjaksi?

Kyllä — F1 Race Collection Overtake 320 75ml merkiltä F1 on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa F1 Race Collection Overtake 320 75ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa F1 Race Collection Overtake 320 75ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos