Electimuss Celestial 100ml

by

Electimuss Celestial 100ml by Electimuss

€160.43

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiElectimuss
KategoriaFragrance
KonsentraatioPerfume
Sukupuoliunisex
SKUGD-175727
EAN5060485382317

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as unisex

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Electimuss Celestial 100ml tuoksuu?

Electimuss Celestial 100ml on tyylikäs Perfume merkiltä Electimuss. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Electimuss Celestial 100ml kestää?

Electimuss Celestial 100ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko Electimuss Celestial 100ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Electimuss-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Electimuss Celestial 100ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Electimuss Celestial 100ml lahjaksi?

Kyllä — Electimuss Celestial 100ml merkiltä Electimuss on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Electimuss Celestial 100ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Electimuss Celestial 100ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?