Britney Spears Fantasy 236ml
€8.98
Saatavilla | Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.
Milloin käyttää tätä hajuvettä?
- Päivittäiseen käyttöön
- Erityistilaisuuksiin ja lahjaksi
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | Britney Spears |
|---|---|
| Kategoria | Fragrance |
| Konsentraatio | Body Spray |
| Sukupuoli | women |
| SKU | GD-100459 |
| EAN | 719346636933 |
Kenelle tämä tuoksu sopii
Catalogued as a women's fragrance
Who it is not: Not listed as a men's-only bottle
Usein kysytyt kysymykset
Miltä Britney Spears Fantasy 236ml tuoksuu?
Britney Spears Fantasy 236ml on tyylikäs Body Spray merkiltä Britney Spears. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.
Kuinka kauan Britney Spears Fantasy 236ml kestää?
Britney Spears Fantasy 236ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.
Onko Britney Spears Fantasy 236ml LuminShopissa aito?
Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Britney Spears-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.
Toimittaako LuminShop Britney Spears Fantasy 236ml:n Suomeen?
Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.
Sopiiko Britney Spears Fantasy 236ml lahjaksi?
Kyllä — Britney Spears Fantasy 236ml merkiltä Britney Spears on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.
Mistä ostaa Britney Spears Fantasy 236ml Suomesta edullisesti?
LuminShop on paras paikka ostaa Britney Spears Fantasy 236ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.
Miksi valita LuminShop?
- 100% aito — valtuutetuilta EU-jakelijoilta
- Aitoustodistus jokaisen tilauksen mukana
- Ilmainen toimitus Suomeen tilauksille yli €100
- Toimitus 3–5 arkipäivässä
- 14 päivän ilmainen palautus
- Turvallinen maksaminen: Visa, Mastercard, PayPal