Banderas King of Seduction 200ml

by

Banderas King of Seduction 200ml by Banderas

€28.60

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiBanderas
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Toilette
Sukupuolimen
SKUGD-84424
EAN8411061081372

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as a men's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a women's-only bottle · Not an extrait

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Banderas King of Seduction 200ml tuoksuu?

Banderas King of Seduction 200ml on tyylikäs Eau de Toilette merkiltä Banderas. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Banderas King of Seduction 200ml kestää?

Banderas King of Seduction 200ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko Banderas King of Seduction 200ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Banderas-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Banderas King of Seduction 200ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Banderas King of Seduction 200ml lahjaksi?

Kyllä — Banderas King of Seduction 200ml merkiltä Banderas on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Banderas King of Seduction 200ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Banderas King of Seduction 200ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?