Assala Prime Saphir 100ml

by

Assala Prime Saphir 100ml by Assala Prime

€18.15

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiAssala Prime
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Parfum
Sukupuoliunisex
SKUGD-184772
EAN5425039224398

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as unisex · Eau de Parfum concentration

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Assala Prime Saphir 100ml tuoksuu?

Assala Prime Saphir 100ml on tyylikäs Eau de Parfum merkiltä Assala Prime. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Assala Prime Saphir 100ml kestää?

Eau de Parfum:nä Assala Prime Saphir 100ml kestää yleensä 6–10 tuntia, usein kauemminkin. Ihanteellinen iltatilaisuuksiin.

Onko Assala Prime Saphir 100ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Assala Prime-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Assala Prime Saphir 100ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Assala Prime Saphir 100ml lahjaksi?

Kyllä — Assala Prime Saphir 100ml merkiltä Assala Prime on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Assala Prime Saphir 100ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Assala Prime Saphir 100ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos