Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g
by Anua
€31.77
Saatavilla | Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.
Milloin käyttää tätä hajuvettä?
- Päivittäiseen käyttöön
- Erityistilaisuuksiin ja lahjaksi
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | Anua |
|---|---|
| Kategoria | Skincare - Face |
| Konsentraatio | Skin Serum |
| Sukupuoli | unisex |
| SKU | GD-174596 |
| EAN | 8809640733055 |
Kenelle tämä tuoksu sopii
Catalogued as unisex
Usein kysytyt kysymykset
Miltä Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g tuoksuu?
Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g on tyylikäs Skin Serum merkiltä Anua. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.
Kuinka kauan Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g kestää?
Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.
Onko Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g LuminShopissa aito?
Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Anua-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.
Toimittaako LuminShop Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g:n Suomeen?
Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.
Sopiiko Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g lahjaksi?
Kyllä — Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g merkiltä Anua on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.
Mistä ostaa Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g Suomesta edullisesti?
LuminShop on paras paikka ostaa Anua Green Lemon Vita C Blemish Serum 20g Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.
Miksi valita LuminShop?
- 100% aito — valtuutetuilta EU-jakelijoilta
- Aitoustodistus jokaisen tilauksen mukana
- Ilmainen toimitus Suomeen tilauksille yli €100
- Toimitus 3–5 arkipäivässä
- 14 päivän ilmainen palautus
- Turvallinen maksaminen: Visa, Mastercard, PayPal