Angel Schlesser Pirouette 50ml

by

Angel Schlesser Pirouette 50ml by Angel Schlesser

€16.01

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiAngel Schlesser
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Toilette
Sukupuoliwomen
SKUGD-169640
EAN8427395600189

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as a women's fragrance · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not listed as a men's-only bottle · Not an extrait

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Angel Schlesser Pirouette 50ml tuoksuu?

Angel Schlesser Pirouette 50ml on tyylikäs Eau de Toilette merkiltä Angel Schlesser. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Angel Schlesser Pirouette 50ml kestää?

Angel Schlesser Pirouette 50ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko Angel Schlesser Pirouette 50ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Angel Schlesser-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Angel Schlesser Pirouette 50ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Angel Schlesser Pirouette 50ml lahjaksi?

Kyllä — Angel Schlesser Pirouette 50ml merkiltä Angel Schlesser on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Angel Schlesser Pirouette 50ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Angel Schlesser Pirouette 50ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos