Alyssa Ashley White Musk 25ml

by

Alyssa Ashley White Musk 25ml by Alyssa Ashley

€12.58

Saatavilla  |  Ilmainen toimitus tilauksille yli €100. Toimitus 3–7 arkipäivässä kaikkialle Eurooppaan.

Milloin käyttää tätä hajuvettä?

Tuotetiedot

TuotemerkkiAlyssa Ashley
KategoriaFragrance
KonsentraatioEau de Toilette
Sukupuoliunisex
SKUGD-68783
EAN3495080309230

Kenelle tämä tuoksu sopii

Catalogued as unisex · Lighter concentration — typically daytime wear

Who it is not: Not an extrait

Usein kysytyt kysymykset

Miltä Alyssa Ashley White Musk 25ml tuoksuu?

Alyssa Ashley White Musk 25ml on tyylikäs Eau de Toilette merkiltä Alyssa Ashley. Luo elegantin ja unohtumattoman vaikutelman.

Kuinka kauan Alyssa Ashley White Musk 25ml kestää?

Alyssa Ashley White Musk 25ml kestää yleensä 4–8 tuntia. Levitä pulssipisteisiin ja anna ihon imeä — älä hiero.

Onko Alyssa Ashley White Musk 25ml LuminShopissa aito?

Kyllä. LuminShop tarjoaa 100% aitoja Alyssa Ashley-tuotteita valtuutetuilta EU-jakelijoilta. Jokaiseen tilaukseen sisältyy alkuperäinen pakkaus, erätunnuksen vahvistus ja 14 päivän palautuspolitiikka. Emme koskaan myy kopioita tai väärennöksiä.

Toimittaako LuminShop Alyssa Ashley White Musk 25ml:n Suomeen?

Kyllä. Toimitamme Suomeen, Latviaan, Liettuaan, Viroon ja kaikkiin 27 EU:n jäsenvaltioon. Kotiinkuljetus ilmainen Suomeen yli €100, Baltiaan €30, muualle EU:hun €100; muuten €9.99. Pakettiautomaatit Baltiassa ovat aina ilmaisia. Vakiotoimitus: 3–5 arkipäivää.

Sopiiko Alyssa Ashley White Musk 25ml lahjaksi?

Kyllä — Alyssa Ashley White Musk 25ml merkiltä Alyssa Ashley on suosittu lahjaidea. Pakkaamo erityiseen lahjarasiaan pyynnöstä. Tilaa ennen klo 14:00 ja saat nopeasti.

Mistä ostaa Alyssa Ashley White Musk 25ml Suomesta edullisesti?

LuminShop on paras paikka ostaa Alyssa Ashley White Musk 25ml Suomeen — aitoja hajuvesiä takuulla, alennuksia jopa 10%, ilmainen toimitus yli €100 ja nopea palvelu.

Miksi valita LuminShop?

Salidzini.lv reitings Meklē preces Latvijas interneta veikalos